Notice: Undefined offset: 1 in /home/u9767104/public_html/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 505

Notice: Undefined offset: 2 in /home/u9767104/public_html/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 505
Haymana Davul Zurna Kiralama - ☎️ (0535) 454 87 69 ☎️ ANKARA DAVUL ZURNA MEHMRT ALİ ÇANKAL

Haymana Davul Zurna Kiralama

Ankara Davul Zurna Ekibi Olarak Alanında Uzman Ve Tecrübeli Ekiplerimiz İle Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Asker Uğurlama, Açılış ve Kutlama. Organizasyonlarda  Sizlere Harika Bir Ortam Sunacağımızdan Şüpheniz Olmasın. 

DÜĞÜN & GELİN ÇIKARMA

Gelin Çıkarma, Düğün, Nişan ve Kına Organizasyonlarınızda Hizmetinizdeyiz.

ASKER UĞURLAMA

Asker Uğurlama ve Karşılama Organizasyonlarda Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz.

SÜNNET

Sünnet Organizasyonlarınızda Hizmetinizdeyiz.

KINA

Kına Organizasyonlarında Hizmetinizdeyiz.

Açılış, Kutlama ve Tüm Organizasyonlarınızda Kostümlü Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz. 

Ankara Düğün Davul Zurna Ekibi Olarak ;

Ankara’da  düğün, nişan, evden gelin çıkarma, kına gecesi, gelin alma, kız çıkarma, asker geceleri, asker uğurlama töreni gibi her türlü organizasyonunuz için yöresel kıyafetli yada geleneksel kıyafetli davul zurna ekibi ve davulcu zurnacı kiralama ile düğün davulcusu kiralama hizmeti veriyoruz.

Ankara Davulcu ve zurnacı ekibimiz tören yeri adresine kendi araçları ile tam vaktinde gelmektedir. Davulcu ve zurnacı düğünlerde yada evden gelin çıkarma yapılırken davul zurna çaldığı esnada bahşiş konusunda düğün sahiplerini zorlamazlar. Ankara’nın merkez ve bağlı tüm ilçelerinin hepsine davul zurna ekibimiz kendi araçları ile hizmet vermektedir.

Düğün, Nişan, Kına, Gelin Çıkarma ve Sünnet Organizasyonlarda resimlerimiz ve videolarımızda görüldüğü gibi isteğinize göre yöresel kıyafetlerimizle davul ve zurna çalıyoruz. Ayrıca dilerseniz Ankara Yöresel Seymen Ekibimizle Organizasyon hizmeti vermekteyiz.

(0535) 454 87 69 TIKLA ARA ☏
WhatsApp chat